Jak to wygląda krok po kroku ?

1. Integracja z naszym systemem magazynowym.

Cały proces współpracy rozpoczynamy od podpięcia Twojego sklepu do naszego systemu magazynowego, dzięki czemu wszystkie zamówienia zrealizowane w Twoim sklepie będą trafiały od razy do naszego systemu WMS. Integrujemy większość znanych platform e-commerce. Na stronie głównej rozpiska części z nich. Integrujemy również inne na specjalne zamówienie. Dzięki integracji masz wgląd na jakim etapie realizacji jest zamówienie oraz masz możliwość w swoim dedykowanym systemie zatrzymać poszczególne zamówienia. Statusy zamówień w sklepie są aktualizowane na bieżąco.

2. Dostarczenie towaru do magazynu.

Kiedy proces Integracji systemowej zostanie dokonany, będziemy oczekiwali Twojego towaru na naszym magazynie. Po uprzedniej komunikacji z nami w sprawie ewentualnego etykietowania towar zostaje przyjęty na magazyn w czasie 24 h. Przygotowujemy wtedy wszystkie SKU do wysyłki tak by można było usprawnić proces do szybkiej wysyłki w każdym momencie.

3. Kompletowanie oraz wysyłka.

Kiedy zamówienie w Państwa systemie zostanie opłacone i gotowe trafia ono do nas. Następuje wtedy proces kompletacji zamówienia przez odpowiedni magazyn oraz przygotowywanie do wysyłki według Waszych zaleceń ustalonych podczas wywiadu. Wszystkie zamówienia złożone do 12:00 dnia roboczego zostają wysyłane jeszcze tego samego dnia. Na bieżąco jednak realizujemy zamówienia, więc w większość przypadków zamówienia złożone po tej godzinie również wyjeżdżają z magazynu tego samego dnia.

4. Monitorowanie zamówień aż do dotarcia do klienta.

Dzięki systemowi integracyjnemu masz nieustanny dostęp do statusu przesyłki oraz listu przewozowego. Jeśli coś nie jest tak, jesteś na bieżąco informowany o problemach, również w razie nie odebrania przesyłki przez klienta.

Omówmy ofertę: